Сервісний центр з ремонту побутової техніки «На дому»

У нашій майстерні ви зможете полагодити різноманітну побутову техніку і електроніку. Досвідчені фахівці ремонтують вбудовуються і окремо стоячі прилади. Діагностика і ремонт обладнання виконуються як в сервісному центрі, так і у користувачів на дому. Нові клієнти часто задаються цілком логічним питанням: чому нам можна довіряти?

Про нас

Майстерня «НА ДОМУ» з'явилася в Житомирі 12 років тому. На сьогоднішній день наш сервісний центр є однією з найавторитетніших компаній в місті. Хтось із співробітників раніше працював приватним майстром, хтось займався продажем техніки або запчастин. Так чи інакше, за минулі роки нам вдалося побудувати відому ремонтну організацію, якій довіряють прості люди. Головний доказ цього - численні позитивні відгуки від задоволених клієнтів.
Ми використовуємо унікальну програму власної розробки для розподілу заявок серед майстрів. Це дає можливість оперативно реагувати на звернення житомирян, на замовлення виїжджає найближчий вільний фахівець. Ретельно продумана логістика і надійні постачальники запчастин, з якими ми співпрацюємо багато років, дозволяють утримувати ціни на прийнятному рівні для жителів і гостей Житомира. Ми дорожимо своєю репутацією, тому робимо все можливе, щоб клієнти рекомендували нас своїм родичам і друзям.

Кваліфіковані фахівці

Майстри з великим досвідом - головна перевага СЦ «НА ДОМУ». Всі співробітники отримали вищу освіту в технічних університетах Києва, Харкова, Одеси, Львова та інших міст. Ми змогли зібрати в одному сервісному центрі професіоналів своєї справи, все життя так чи інакше пов'язаних з технікою. Працівники щорічно їздять на курси підвищення кваліфікації, де вивчають новинки ринку побутової техніки та діляться досвідом в усуненні складних поломок. Співробітники майстерні завжди виглядають охайно і ввічливо спілкуються з клієнтами.

Вузька спеціалізація

Відмітна риса сервісного центру «НА ДОМУ» - вузька спеціалізація майстрів. Кожен фахівець ремонтує лише один вид техніки (наприклад, пральні машини), або тільки продукцію одного бренду (Indesit, Samsung, LG). За рахунок цього досягається максимальна ефективність виробництва. Наші співробітники їздять на службових автомобілях, в багажнику яких завжди є необхідні інструменти і запчастини. Співвідношення гарантій

З гарантією полагодимо вашу побутову техніку

Залиште заявку на безкоштовний виїзд майстра і діагностику поломки

Увага! На всі види робіт надається гарантія і оформляється виїзна заявка на спеціальному бланку

Наші майстри працюють з 9.00 до 21.00 без вихідних

Або просто зателефонуйте нам:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Наша адреса: м. Житомир, вул. Гоголівська 15