Ремонт духових шаф у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт духових шаф

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі духової шафи. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 150 грн. Замовити
Установка духової шафи від 320 грн. Замовити
Заміна скла від 350 грн. Замовити
Заміна перемикача від 120 грн. Замовити
Ремонт дверцят від 350 грн. Замовити
Заміна лампи від 80 грн. Замовити
Установка нового термостата від 130 грн. Замовити
Заміна гумки від 115 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 120 грн. Замовити
Ремонт електронного модуля від 360 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (нагрівача) від 140 грн. Замовити

Ремонт духових шаф у Житомирі

Маючи сучасний духову шафу, досвідчена господиня буде регулярно балувати своїх близьких чимось смачненьким. Продовжують користуватися попитом як газові, так і електричні моделі. Проте багато користувачів роблять вибір на користь електродуховок, які вважаються більш багатофункціональними і безпечними. Якщо високотехнологічна техніка раптово зламалася, краще довірити її ремонт професіоналам.

Причини поломок духових шаф

Коли духовка виходить з ладу, це доставляє власнику масу незручностей. Причиною часто стає природний знос матеріалів внаслідок інтенсивної експлуатації, іноді зустрічається заводський брак (гарантійні випадки). Частина поломок пов'язана з помилками при установці і підключенні. Основні симптоми несправного духової шафи: робоча камера не нагрівається або нагрів припиняється завчасно, не вдається змінити потужність або вибрати автоматичну програму, сильно збільшився час приготування їжі.

Причиною некоректної роботи техніки може стати погана проводка, порушення цілісності внутрішньої електричний ланцюга, перегоріли ТЕН, перепади напруги в мережі. В результаті короткого замикання можуть постраждати чутливі електронні компоненти. Якщо з ладу вийшов модуль управління, його відновленням повинен займатися досвідчений майстер-електронник.

Яким чином проводиться ремонт?

Викликати майстра на будинок можна, зателефонувавши нам по телефону. Зручний для вас час візиту нашого співробітника обмовляється заздалегідь. У призначений час фахівець приїжджає до вас і виконує діагностику духовки. Після визначення причини несправності, майстер вказує клієнту на проблему і називає варіанти її вирішення. Відразу ж озвучується приблизна вартість ремонту. Якщо вона вас влаштовує, фахівець починає ремонтувати духову шафу.

Всі необхідні запчастини та інструменти співробітники СЦ «НА ДОМУ» возять з собою. Тому близько 90% поломок виходить усунути за один приїзд. В кінці ви особисто перевіряєте працездатність техніки і, якщо все в порядку, оплачуєте ремонт. Його вартість складається з ціни встановлених запчастин і часу, витраченого фахівцем. На всі види робіт надається письмова гарантія на спеціальному бланку (3-12 місяців).

Виїзд майстра на будинок можливий по всьому Житомиру і довколишніх передмістях. Ми працюємо для вас без свят і вихідних, з 8:00 до 21:00.

Ремонт техніки у ЖитомиріРемонт духових шаф в ЖитомиріРемонт побутової техніки в ЖитомиріУсунення поломок техніки на дому