Ремонт холодильників Ariston у Житомирі

Наші телефони:


+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників Ariston на дому (Житомир)

Поломка холодильника або морозильної камери - це завжди великий стрес для користувача. Якщо ваш пристрій вийшло з ладу, обов'язково телефонуйте, який вказаний на сайті. Ми здійснюємо ремонт побутової техніки на дому, використовуємо якісні запчастини та видаємо гарантію.

Ремонт на дому у користувача

Однією з відмінних рис нашої компанії "НА ДОМУ" можна вважати можливість виїзду майстра для проведення ремонту холодильника на дому у користувача. Виїзд здійснюється по Житомиру і Житомирській області. При цьому фахівець виїжджає в той момент, коли це найбільш зручно замовнику. Якщо потрібен терміновий ремонт - то майстер приїде вже через 1-2 години, якщо ж вам потрібна конкретна дата і час - то ви також можете замовити виїзд фахівця.

Возити техніку нікуди не потрібно, ми можемо відновити працездатність як вбудованих, так і окремо стоячих холодильників Ariston. Якщо необхідно, то ми допоможемо встановити або демонтувати старий устрій. При виїзді на будинок важливо точно вказати адресу, щоб майстер міг знайти будинок по навігатору.

Величезний досвід майстрів

У нашому сервісному центрі "НА ДОМУ" працюють тільки грамотні фахівці з великим досвідом роботи. Досвід - найважливіша характеристика будь-якого майстра. Чим досвідченіший спец - тим швидше і точніше він проведе діагностику, а сам ремонт займе значно менше часу. Наша робота показує, що найбільш оптимальний досвід починається від значень в 6 років. У нашій майстерні працюють майстри з досвідом від 8 до 20 років, а середнє значення по сервісу становить 12 років. При цьому ми маємо штатного електронщика, який може виконувати перепрошивку і відновлення електронних модулів управління.

Наші майстри - дуже ввічливі і завжди приїжджають на виїзд тверезими. Ми дуже цінуємо зворотний зв'язок користувачів і намагаємося виконувати ремонт так, щоб клієнт завжди залишався задоволеним. Адже задоволений клієнт буде рекомендувати нас своїм друзям і колегам. Ви завжди можете звернутися до нас з іншою проблемою і ми з радістю вам допоможемо.

Чому у нас дешевше?

Ми працюємо дуже давно і майже всі наші клієнти приходять за рекомендацією друзів або знайомих. Завдяки цьому ми не витрачаємо багато грошей на рекламу, що дозволяє знизити ціну для кінцевого покупця. Ще один величезний плюс - це низька кількість гарантійних випадків, що забезпечується високою майстерністю фахівців.

Ремонт холодильників Ariston недорогоРемонт холодильників AristonЗламався холодильник AristonПолагодити холодильник Aristonn