Ремонт холодильників Electrolux у Житомирі

Наші телефони:


+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити

Ремонт холодильників Electrolux на дому (Житомир)

Якщо у вас зламався холодильник або морозильна камера - не поспішайте викидати їх на смітник. Ваше пристрій може прослужити багато років, а зекономлені гроші ви зможете витратити на свій розсуд.

Продукція марки Electrolux

Компанія Electrolux - це преміальний бренд побутової техніки родом зі Швеції. Дана організація виробляє тільки високоякісні холодильники, морозильні камери і інші види побутової техніки. Особливістю марки є екологічність виробництва. Всі пристрої від Electrolux відрізняються низьким споживанням електроенергії.

З досвіду нашої компанії холодильники марки "Електролюкс" можуть ламатися через перепади напруги, перегріву або тривалої експлуатації. Найчастіше виходять з ладу: електроніка, компресор, таймер оттайки і температурні датчики.

Про нашу компанію

Наша майстерня вже багато років працює на ринку міста і ремонтує різну побутову техніку. Ми дуже уважно ставимося до змін ринку і намагаємося бути максимально клієнтоорієнтованими. Наші фахівці одними з перших в Житомирі почали їздити додому до клієнта, до цього практично всі компанії вимагали привозу холодильників "Електролюкс" в майстерню. Це було проблемою для багатьох користувачів, які не могли винести пристрій з дому або не мали власного автомобіля. Особливо серйозною ця проблема була для вбудованих рішень - розібрати меблі і відключити машину міг тільки дуже досвідчений користувач.

З тих пір ми сильно змінили ринок міста і представляємо послуги всім верствам населення. Вартість нашого ремонту - значно нижче ринкової. Це забезпечується масою чинників, починаючи від оптових поставок запасних частин до мінімального значення звернень по гарантії. Так, ми настільки якісно виконуємо свою роботу, що по гарантії до нас звертається менше 1% громадян. Також ми помітно менше витрачаємо грошей на рекламу за рахунок великої кількості звернень користувачів, які дізналися про нас від друзів і знайомих.

Як викликати майстра додому?

Для того, щоб замовити наші послуги вам знадобиться подзвонити по телефону, який розміщений на сайті. Після цього ви зможете вибрати будь-який зручний час і дату візиту. Цей майстер може приїхати додому по Житомиру і в найближчий передмістя (до 15 км). Якщо ви проживаєте далі - то необхідно уточнити можливість виїзду для здійснення ремонту холодильника Electrolux на дому по телефону.

Ремонт холодильників ElectroluxРемонт холодильників Electrolux на дому