Ремонт холодильників Nord у Житомирі

Наші телефони:


+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна Тена в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників Nord на дому (Житомир)

Побутова техніка NORD завжди відрізнялася низькою ціною. Такі вигідні умови компанія могла запропонувати через розташування в Україні, а також за рахунок використання деталей економ-класу. Незважаючи на все це техніка "НОРД" не є поганий. Швидше навпаки, вона - якісна, просто недорога. Тому в разі поломки холодильника або морозильної камери цілком розумно буде замовити ремонт пристрою на дому.

Ремонт будь-якої складності

Наша компанія спеціалізується на ремонті холодильників і морозильників NORD і може забезпечити установку різних запчастин. За бажанням користувача ми може встановити оригінальні деталі "НОРД", але якщо клієнт хоче заощадити - то можемо використовувати українські або китайські деталі. Наші досвідчені фахівці можуть виконати як складний, так і простий ремонт холодильників на дому в Житомирі. При цьому ціна самого ремонту залишається низькою. Ми розуміємо, в якому стані зараз знаходиться населення і не піднімаємо ціни вже кілька років.

Грамотні фахівці

Окремо хочеться сказати про наших майстрів, які і виконують ремонт холодильників NORD на дому. Отличительно особливістю нашої компанії можна вважати виїзд працівників на будинок. Після того, як ви залишите заявку на сайті або зателефонуйте, майстер домовиться з вами про час приїзду і запише адресу. Найкраще передати майстрові марку і модель холодильника або морозильної камери, а також детально описати поломку. У такому випадку працівник зможе підібрати необхідні запчастини і взяти їх з собою. Всі майстри, які працюють в нашій компанії, мають досвід роботи не менше 8 років, а середній досвід роботи становить 12 років.

Гарантія на всі види робіт

Ми настільки впевнені в досвіді наших майстрів і якості використовуваних запчастин, що видаємо офіційну гарантію на всі види робіт. Якщо пристрій знову зламається протягом гарантійного терміну - ми відновимо його безкоштовно.

При цьому важливо розуміти, що гарантія видається на певний вузол, певну запасну частину і роботу, яку виконував наш фахівець. Якщо ми замінили компресор - то гарантія поширюється на сам компресор, а також роботу майстра по його установці. Інші поломки необхідно діагностувати і ремонтувати окремо, на них гарантія не поширюється. При цьому ми завжди йдемо назустріч користувачам і намагаємося їм допомогти максимально швидко.

Ремонт холодильників з гарантієюРемонт холодильників ЖитомирРемонт холодильників Nord недорого