Ремонт холодильників Siemens у Житомирі

Наші телефони:


+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників Siemens на дому (Житомир)

До найбільш частих поломок холодильників і морозильних камер можна віднести: вихід з ладу компресора, неполадки термодатчика або термостата, розгерметизацію системи, засмічення капілярної трубки, поломку таймера або датчика оттайки. Також досить часто псуються гумки ущільнювачів, які захищають камери від попадання повітря ззовні.

Надійна техніка Siemens

Одним зі світових лідерів у виробництві побутової техніки для дому є німецька компанія "Сіменс", яка випускає також багато іншої продукції. Широкий асортимент товарів і величезний досвід роботи дозволили концерну Siemens забезпечити найвищу якість побутової техніки та максимальний термін роботи пристроїв. При покупці холодильника або морозильника марки ви можете бути впевнені в тому, що вона буде працювати довгі роки. Причому не важливо, який саме це холодильник, однокамерний або двокамерний, стоїть окремо або вбудований.

Пристрої від Siemens відрізняються елегантним дизайном і великою функціональністю. При роботі з холодильником марки ви можете користуватися сенсорним або кнопковим керуванням, в залежності від конкретної моделі. З точки зору ремонту побутова техніка Siemens відрізняється високою ремонтопридатністю, так як запасні частини можна знайти досить просто, а майстрів, які розбираються в техніці марки - багато.

Виїзд майстра на дiм

При поломці сучасного холодильника більше не потрібно самостійно відвозити її в майстерню. Наш сервісний центр "НА ДОМУ" може визначити поломку по телефону і надіслати майстра, який буде готовий до виконання ремонту на дому в Житомирі або найближчому передмісті. Якщо ви хочете викликати фахівця додому - то зателефонуйте або залиште заявку. Майстер вам передзвонить і уточнить особливості поломки, а також всі необхідні для виїзду дані. Ви можете вибрати будь-який зручний час, ми працюємо без вихідних з 8 ранку до 22 вечора. Телефонуйте - не пошкодуєте!

Грамотні фахівці і якісні запчастини

Особливістю нашої майстерні можна вважати досвідчених фахівців, які працюють в сфері ремонту холодильників вже більше 12 років. Також варто зауважити, що ми купуємо запасні частинами оптом в Києві і Одесі і не переплачуємо перекупникам, що дозволяє виставити нижчу ціну для споживача. Крім цього ми практично не витрачаємо кошти на рекламу за рахунок великої кількості звернень за рекомендаціями друзів і знайомих.

Ремонт холодильників на домуПолагодити холодильникРемонт холодильників SiemensРемонт холодильників і морозильників Siemens