Ремонт мікрохвильових печей у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт микроволновых печей

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі микроволновой печи. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 150 грн. Замовити
Замена предохранителей от 80 грн. Замовити
Замена лампы от 80 грн. Замовити
Установка нового магнетрона от 350 грн. Замовити
Замена стекла от 150 грн. Замовити
Замена слюды от 150 грн. Замовити
Ремонт двигателя от 300 грн. Замовити
Замена дверцы от 200 грн. Замовити
Ремонт платы управления от 200 грн. Замовити
Замена предохранителя от 120 грн. Замовити
Замена конденсаторов от 200 грн. Замовити
Замена трансформатора от 400 грн. Замовити
Замена шлейфов от 140 грн. Замовити

Ремонт мікрохвільовіх печей у Житомирі

Багатофункціональна техніка полегшує побут і підвищує якість життя сучасної людини. Мікрохвильова піч - компактний прилад, який виручає в різних ситуаціях. З її допомогою можна розігріти обід, розморозити продукти і навіть приготувати безліч простих страв. Мікрохвильовки стоять в наших будинках і офісах, користуватися ними вміють навіть діти. Раптова поломка СВЧ-печі стає неприємним сюрпризом для всієї родини.

Часті несправності

Підігрів водомістких продуктів здійснюється завдяки електромагнітному випромінюванню дециметрового діапазону. Основними елементами мікрохвильовій печі є: металева камера з обертовим піддоном, дверцята із захисною металізованої сіткою, трансформатор, магнетрон (СВЧ-випромінювач), хвилевід, вентилятор, слюдяная пластина, ланцюги управління і комутації, інші допоміжні елементи. Багато сучасних моделей також оснащуються грилем.

Вихід з ладу будь-якої з перерахованих вище деталей призведе до втрати працездатності мікрохвильовки. Найчастіше майстрам доводиться лагодити зламаний магнетрон, вентилятор, механізм обертання тарілки і міняти перегоріла слюду. Інші неполадки трапляються набагато рідше. Іноді ламаються механічні елементи (петлі і замок дверцят, поворотний перемикач). Якщо у вас немає досвіду в сфері ремонту техніки та необхідного діагностичного обладнання, краще звернутися за допомогою в сервісний центр.

Запчастини високої якості

Здійснюючи ремонт мікрохвильових печей, ми використовуємо тільки оригінальні деталі. Ви не побачите ніяких старих і китайських запчастин. Сервісний центр «НА ДОМУ» закуповуємо обладнання та комплектуючі великими партіями у перевірених постачальників. За рахунок цього нам вдається тримати на прийнятному рівні вартість наших послуг для клієнтів. На всі види робіт надається гарантія терміном від 3 до 12 місяців.

Куди виїжджають майстра?

Ремонт мікрохвильовок проводиться на дому, вам не доведеться везти техніку в майстерню. Для виклику майстра просто зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами. Під час розмови назвіть виробника СВЧ-печі і детально опишіть поломку. Виїзд фахівця додому здійснюється в Богунський і Королівський райони Житомира, а також передмістя: Станишівка, Зарічани, Барашевка, Сонячне, Світин, Кам'янку, Оліївка, Вереси, Глибочицю, Калинівку, Іванівки, Довжик, Клітчин, Левків та інші селища.

Ремонт на дому мікрохвильовокРемонт мікрохвильових печейШвидкий ремонт побутової техніки