Ремонт пральних машин Atlant у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 200 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Atlant (Житомир)

Автоматичні машини мають безліч режимів роботи, які орієнтовані як на час, так і на прання різних типів тканин. Користувач може вибирати програми, які видаляють різні забруднення або просто "освіжають" одяг. При цьому пральні машини стали споживати значно менше води і електроенергії. Таким чином прання стала не тільки економічним, але і екологічним заняттям. Найбільш передові пристрої оснащуються не тільки простими функціями прання і віджиму, а й можуть бути обладнані спеціальними парогенераторами або режимом сушіння, який дозволяє видаляти зайву вологу з одягу. Але більша частина пральних машин, звичайно ж, вміє тільки прати одяг і віджимати її.

Білоруські машини "Атлант"

Компанія "Атлант" виготовляє безліч видів пральних машин, які відрізняються високою якістю збірки і низькою ціною. Інженерам з Білорусі вдалося розробити техніку, яка не буде коштувати дорого, але при цьому буде легко ремонтуватися. Сучасні пральні машини Atlant не ламаються протягом багатьох років. Тому замість покупки нового пристрою доцільніше буде розглянути відновлення старої пральної машини, яка зможе прослужити вам тривалий час.

Відновлення будь-яких пральних машин

Наш сервісний центр "НА ДОМУ" вже багато років працює в Житомирі і займається відновленням побутової техніки "Атлант". Ми чинимо як фронтальні машини, так і вертикальні. Незалежно від обсягу барабана і різних програм. У будь-якому випадку ми зможемо вам допомогти і виконаємо ремонт двигуна, заливних клапанів, зливного насоса. Також наші фахівці проведуть заміну приводного ременя, елементів управління, пристрої блокування люка, нагрівального елементу, амортизаторів, пружин і навіть манжети люка.

Якщо у вас зламалася електроніка - то наш кваліфікований фахівець зможе вирішити як програмні, так і апаратні проблеми. Якщо знадобиться перепрошивка - майстер закачає останню версію програмного забезпечення. Якщо необхідна заміна радіоелементів - то фахівець без проблем відновить електронну плату. Сервісний центр "НА ДОМУ" є одним з небагатьох в Житомирі, здатних відновлювати навіть самі рідкісні моделі електронних плат. Телефонуйте за номером, який вказаний на сайті і замовляйте швидкий виїзд майстра. Ви можете вибрати будь-який зручний час і день тижня.

Відремонтувати пральну машинуРемонт пральних машинРемонт пральних машин