Ремонт пральних машин Bosch у Житомирі

Наші телефони:


+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 300 грн. Замовити
Заміна клапанів від 200 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 680 грн. Замовити
Установка нового барабана від 980 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 400 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 350 грн. Замовити
Заміна манжети від 360 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 170 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 190 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 150 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Bosch (Житомир)

Чи варто ремонтувати стару машинку, якщо вона перестала працювати або нормально виконувати свої функції? На це питання відповісти досить складно. Важливо розуміти, в якому вона стані на даний момент. Якщо проблема в підшипниках або розподільній скриньці - то ремонт може коштувати досить дорого. Якщо поломка криється в інших вузлах - то відновлювати пристрій, звичайно ж, варто. Подумайте про те, скільки коштувала ваша машина раніше і скільки коштує її аналог на сьогоднішній день. Чи хочете ви знову переплачувати за новий пристрій або все-таки розумніше витратити гроші на відновлення техніки Bosch, яка буде служити ще багато років? У будь-якому випадку рішення можете прийняти тільки ви.

Продукція марки Bosch

Даний бренд знає практично кожен житель Житомира. Логотип компанії можна зустріти не тільки на пральних машинах, але і на холодильниках, музичних центрах і навіть автомобілях. Багато автомобільні запчастини виробляються саме компанією "Бош".

Пральні машини марки відрізняються високою якістю збірки. При цьому вийти з ладу після тривалої експлуатації може будь-який елемент: електронний модуль управління, заливні клапана, ТЕН, зливний насос або пристрій блокування люка. Наші фахівці можуть відновити навіть самі рідкісні моделі пральних машин.

Про нашому сервісному центрі

Наша компанія "НА ДОМУ" - один з багатьох сервісних центрів Житомира, які надають послуги з ремонту побутової техніки. Але ми - особливі. На відміну від більшості компаній ми намагаємося максимально піти назустріч користувачеві. Якщо у вас зламалася машина - возити її в наш офіс не потрібно, майстер сам приїде до вас додому і виконає ремонт. Якщо ж для ремонту пристрій буде потрібно відвезти в майстерню - то ми також виконаємо цю роботу. Це стосується і вбудованих та окремо стоячих машин.

Виклик фахівця додому

Якщо ви почитали інформацію про нашу компанію і вирішили замовити виїзд фахівця додому - то дуже важливо грамотно до цього підготуватися. Для початку - зателефонуйте, який вказаний на сайті. Якщо хочете - можете скористатися формою зворотного зв'язку і майстер сам вам зателефонує. При розмові найкраще назвати фахівця СЦ "НА ДОМУ" модель пральної машини "Бош", це полегшить діагностику несправності. Ви можете вибрати будь-яку дату і час виїзду, ми вас ніяк не обмежуємо. Якщо потрібно терміново - ми приїдемо терміново. І на ціну це не вплине.

Ремонт пральних машин BoschРемонт пральних машин BoschЗамовити ремонт пральної машини