Ремонт пральних машин Candy у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 350 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 480 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 750 грн. Замовити
Установка нового барабана від 980 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 450 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 320 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 250 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 370 грн. Замовити
Заміна манжети від 350 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 180 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 230 грн. Замовити
Заміна сальника від 190 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 150 грн. Замовити
Заміна клапанів від 200 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Candy (Житомир)

Пральні машини давно стали невід'ємною частиною нашого життя. Практично в кожному Житомирському будинку ви можете зустріти цю "домашню помічницю". Ці пристрої значно скорочують час, який витрачається на прання одягу і постільної білизни. А в наше століття інформаційних технологій, коли кожна хвилина на вагу золота, це відмінний плюс. Саме тому будь-яка поломка пралка є серйозною проблемою. Якщо у вашому будинку зламалася техніка - не поспішайте бігти в магазин за новою. Будь-яку пральну машину можна полагодити. І фронтальну, і вертикальну, і навіть вбудовану. Жителі Житомира можуть замовити виїзд майстра з СЦ "На Дому" в будь-який зручний для себе час. Телефонуйте за номером, який розміщений на нашому сайті і відновлюйте свою техніку за вигідною ціною.

Скільки коштує ремонт?

Варто зауважити, що останнім часом якість програм в пральних машинах, наявність системи самодіагностики, а також додаткових функцій дуже сильно впливають як на вартість пральних машин, так і їх ремонтопридатність. Чим складніше пристрій - тим важче його ремонтувати. Найбільш складні пральні машини можуть чинити тільки кваліфіковані фахівці-електронники з великим досвідом роботи в сфері інформаційних технологій. Ціна ремонту залежить від усіх цих показників і умов експлуатації пральної машини.

Якісні пральні машини Candy

Виробництвом пральних машин в світі займається багато держав. Як правило, це або країни ЄС і США, або ж держави з азіатського регіону, які також славляться розвитком високих технологій. Для виготовлення як вертикальних, так і фронтальних пристроїв потрібно не тільки високоточне виробництво різних деталей, а й навички в розробці електронних комплектуючих, датчиків і програмного забезпечення.

Однією з європейських компаній, яка виробляє якісні апарати для прання одягу, є фірма Candy, яка виготовляє безліч видів побутової техніки. Пристрої даної марки можна вважати золотою серединою - саме тим видом техніки, який і коштує недорого і при цьому оснащується великим набором різних функцій.

Завдяки наявності електронних модулів управління і спеціальних датчиків, побутова техніка "Канді" має більшу кількість режимів роботи і споживає мало води і електроенергії. Якщо у вас На Дому стоїть така пральна машина - то не варто її викидати. Краще відремонтуйте домашню помічницю і насолоджуйтеся безперебійною роботою протягом багатьох років.

Ремонт пральної машини CandyРемонт пральної машиниРемонт побутової техніки з гарантією