Ремонт пральних машин Electrolux у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 320 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 750 грн. Замовити
Установка нового барабана від 920 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 430 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 320 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 350 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 130 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 210 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Electrolux (Житомир)

У нашій країні практично в кожному будинку є пральна машина. Хоча ще 30 років тому абсолютна більшість жителів Житомира стирало в напівавтоматичних машинах і навіть вручну. За цей час автоматичні моделі стали повністю домінувати на ринку, витіснивши напівавтомати в сільські населені пункти.

На відміну від таких машин автомати можуть виконувати прання без участі людини. Це стає можливим завдяки установці електронного модуля управління і безлічі датчиків. Ці інновації дозволили машині працювати автоматичні і проводити цикл замочування, прання і віджиму без залучення користувача. Мало того, сучасні пристрої можуть також сушити одяг, якщо в них реалізується функція сушки.

Пральні машини Electrolux

Наш сервісний центр займається ремонтом побутової техніки різних виробників, але особливо великий досвід ми напрацювали при ремонті пристроїв від шведського бренду Electrolux. Завдяки цьому наші фахівці можуть відновлювати навіть самі безнадійні пристрою.

Сама по собі марки "Електролюкс" - це преміальний шведський бренд, який афілійований із знаменитою німецькою маркою AEG. Компанія відрізняється підвищеною увагою до деталей. Вся побутова техніка марки виконується з якісних комплектуючих, має інтуїтивно-зрозумілі системи управління і може працювати в безлічі різних режимів. Пральні машини Electrolux мають мінімальним споживанням води та електроенергії, що дозволяє не тільки економити на комунальних платежах, а й дбати про збереження навколишнього середовища.

Який ремонт ми виконуємо

Якщо ваша пральна машина Electrolux зламалася - то ми зможемо виконати ремонт будь-якої складності: модульну заміну запасних частин, усунення протікань, відновлення електроніки і заміну блоку підшипників. При бажанні майстер СЦ "НА ДОМУ" може встановити нову пральну машину "Електролюкс" або допомогти перевезти її в іншу квартиру з подальшою установкою. Будь-який ремонт шведської техніки виконується з застосуванням якісних запасних частин (оригінальних або контрактних).

Для виклику майстра додому ви можете скористатися зручною формою зворотного зв'язку. В такому випадку ми самі вам передзвонимо. Якщо ви не хочете чекати - то можете сміливо телефонувати за телефонами або писати в месенджери. Акаунти месенджерів розташовуються у верхній частині нашого сайту.

Відремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин ElectroluxРемонт пральних машинРемонт пральних машин Житомир