Ремонт пральних машин Indesit у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Indesit (Житомир)

Італійська компанія Indesit займається виробництвом якісної побутової техніки. Одним з найбільш популярних продуктів марки можна по праву вважати пральні машини. Практично в кожному будинку зараз можна зустріти пральну машину і висока ймовірність, що це буде саме машина від "Індезіт". Якщо сушарки поширені лише в частині домоволодінь, то пристрої для прання білизни є практично в кожній родині. Це можуть бути як найпростіші напівавтоматичні пристрої, так і якісні автоматичні машини, що дозволяють прати білизну без втручання людини.

Особливістю таких машин можна вважати інтелектуальну систему управління і велика кількість різних вузлів, який забезпечують замочування, прання, полоскання і навіть віджимання одягу. Багато пристроїв оснащуються потужним віджиманням або навіть функцією сушки білизни

Різні типи пристроїв

Існують вертикальні і фронтальні машини, які відрізняються як за експлуатаційними характеристиками, так і за форматом ремонту. Обидва типи пристроїв можна відновити, але вартість послуг з ремонту вертикальної пральної машини буде трохи вище за рахунок меншої поширеного пристроїв такого роду. Наша компанія "НА ДОМУ" здійснює ремонт всіх типів пральних машин.

Здійснює ремонт на дому

Майстерня "На Дому" вигідно відрізняється від інших компаній Житомира завдяки можливості виїжджати на будинок до клієнта. Раніше користувачам доводилося привозити свої пральні машини в сервісний центр для проведення діагностики. Зараз же майстер може приїхати додому до замовника для проведення діагностики та ремонту, при цьому ціна послуги не змінюється. Виїзд майстра - безкоштовний, ви оплачуєте тільки сам ремонт. Діагностика оплачується тільки в разі відмови від ремонту.

Виїзд здійснюється по Житомиру і ряду районів Житомирської області. Ремонт пральної машини "Індезіт" буде виконаний на вищому рівні, так як ми впевнені у високій майстерності наших фахівців. Перед тим, як наймати майстра, ми перевіряємо його стаж і рекомендації від інших роботодавців. Викликаючи фахівця у нас ви можете бути впевнені, що на будинок приїде справжній професіонал своєї справи. Всі працівники СЦ "На Дому" мають профільну освіту і кожен місяць проходять додаткове навчання, вивчаючи новинки модельного ряду і незвичайні поломки побутової техніки.

Ремонт пральних машин ЖитомирРемонт пральних машин IndesitВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин Indesit