Ремонт пральних машин Siemens у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) 100 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 200 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Siemens (Житомир)

У Житомирі досить часто виходять з ладу автоматичні пральні машини. В основному це пов'язано не з якістю самої техніки, а з проблемами водопостачання і не завжди вірним обслуговуванням з боку користувачів. Мало хто встановлює фільтри на вході в машину, а саму техніку часто перевантажують або чистять "народними засобами", які руйнують гумові ущільнювачі і вібраційні демпфери.

Але фахівці нашої компанії "НА ДОМУ" можуть вирішити будь-які проблеми з побутовою технікою і пральними машинами зокрема. Перед тим, як наймати фахівця, ми ретельно перевіряємо його знання, досвід і відгуки колег, тому що хороший майстер - це ключовий фактор, від якого залежить успішність ремонту. Чим професійніше ремонтник, ніж він ввічливіше і безконфліктно - тим більш вигідним буде співпраця. Саме тому в нашій майстерні працюють тільки самі перевірені фахівці.

Про компанію Siemens

Компанія Siemens - один зі світових лідерів в області виробництва побутової техніки для дому. Крім цього концерн займається безліччю інших видів діяльності, від виробництва електроніки до виготовлення турбін і поїздів. Такий великий портфель напрямків дозволяє бренду вже багато років займати лідируючі позиції в рейтингах продажів пральних машин та іншої побутової техніки.

Під брендом "Сіменс" виготовляються як вертикальні, так і фронтальні пральні машини. Багато користувачів вибирають вбудовуються рішення, але компанія виробляє і окремо стоячі. При виготовленні техніки застосовуються високі німецькі технології та якісні компоненти, які перевіряються на зносостійкість.

Найбільш часті поломки пральних машин

У наш сервісний центр часто звертаються жителі міста, які стикаються з проблемами під час експлуатації пральних машин марки "Сіменс". Найбільш часто виходить з ладу зливна система або блок підшипників. Обидві поломки досить частотних через неправильну експлуатацію пристроїв і низької якості води. Також часто користувачі звертаються для заміни заливних клапанів або ж менш серйозних ремонтів. Наприклад, усунення протікання або ж заміни ременя. Сервісний центр "НА ДОМУ" може забезпечити якісний ремонт товарів від Siemens і видає гарантію на всі види робіт. Гарантійні зобов'язання поширюються на вузли і агрегати, з якими працювали наші фахівці.

ує гарантійний документ, термін якого становить від 3 до 12 місяців. Точні терміни гарантії залежать від характеру і складності послуг, що надаються. Дізнайтеся більше подробиць ви можете дізнатися у майстра, який буде проводити діагностику.

Ремонт пральних машинРемонт пральних машин SiemensРемонт пральних машин Siemens у ХмельницькомуРемонт пральних машин