Ремонт пральних машин на дому у Житомирі

Наші телефони:

+38(066) 098-00-35
+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) от 100 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка/заміна баку від 800 грн Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн Замовити

Ремонт пральних машин на дому у Житомирі

Науково-технічний прогрес не стоїть на місці, тому багатофункціональні пристрої оточують нас вдома і на роботі. Сучасна техніка полегшує побут, роблячи за нас найважчу і неприємну роботу. Пральна машина без перебільшення є в кожній українській родині, багато господинь сьогодні навіть не уявляють, як це прати речі руками. Автоматичні програми розроблені для делікатного очищення текстильних виробів з різних матеріалів. Машинки дбайливо перуть навіть речі з шовку, вовни або кашеміру.

Види пральних машин

Залежно від конструкції, розрізняють моделі фронтального і вертикального типу. Мало хто знає, але перші машинки були саме з вертикальним завантаженням. Але сьогодні більш поширені фронтальні прилади з круглим завантажувальним люком на фасаді. За типом установки вони бувають отдельностоящимі і вбудованими (частково або повністю). Коли машина встановлюється в спеціально відведену нішу, це називається частковою встройкой. Повновбудовувані моделі повністю інтегруються в меблі, їх лицьова частина закривається декоративними панелями в загальній стилістиці кухні. Майстри СЦ «НА ДОМУ» ремонтують пральні машини всіх перерахованих форм-факторів.

Надійні виробники техніки

Ми професійно ремонтуємо продукцію будь-яких вітчизняних і зарубіжних брендів. В Україні користуються попитом пральні машини Indesit, Hotpoint-Ariston, Whirlpool, AEG, Electrolux, Gorenje, ASKO, Bosch, Siemens, Neff, SMEG, Miele, Hansa, Kuppersberg, Candy, Beko, LEX, Maunfeld, Midea і інших торгових марок. На жаль, навіть високоякісна техніка з часом виходить з ладу. Причин для цього безліч, від помилок в процесі експлуатації до природного зносу деталей і вузлів.

Поширені поломки

Жителі Житомира звертаються до нас з різними проблемами. Згідно із багаторічною статистикою, ТОП-5 поломок пральних машин виглядає наступним чином: згорілий ТЕН (трубчастий нагрівальний елемент), несправний зливний насос (помпа), протікання, вихід з ладу двигуна і знос вузла підшипників. Дещо рідше ламається клапан подачі води, рветься ремінь або гумовий ущільнювач люка (манжета), перегорає пристрій блокування (УБЛ), зношуються амортизатори, глючить модуль управління.

Несправність може проявлятися по-різному, але якщо ваша машина не запускається, що не закінчує програму прання, сильно шумить і вібрує, б'ється струмом або з неї тече вода - це серйозні приводи для занепокоєння. У подібних випадках не варто відкладати з викликом майстра, оскільки користуватися зламаною технікою небезпечно. Якщо відразу не усунути причину поломки, це може погіршити ситуацію.

Переваги сервісного центру «НА ДОМУ»

Наша компанія - одна з найстаріших і авторитетних ремонтних організацій в Житомирі. Ми дорожимо своєю репутацією, яка підтверджується численними відгуками задоволених клієнтів. Наші головні переваги - продумана логістика і складна програма, яка автоматично розподіляє замовлення серед майстрів. До вас приїде найближчий вільний співробітник, який спеціалізується на ремонті пральних машин певної марки.

Майстри нашого сервісного центру мають вищу технічну освіту і великий досвід роботи в сфері ремонту техніки. Кваліфіковані фахівці використовують тільки оригінальні запчастини і високоякісні інструменти. Ми обслуговуємо Богунський і Королівський райони Житомира, а також передмістя. На всі види робіт надається офіційна гарантія терміном від 3 до 12 місяців.

Ремонт побутової технікиРемонт пральных машин на домуРемонт и обслуживание стиральных машинБыстрый ремонт пральних машинРемонт пральных машин