Ремонт холодильників Liebherr у Житомирі

Наші телефони:


+38(067) 892-64-82

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Житомир, вул. Гоголівська 15

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 1050 грн. Замовити
Заправка фреоном від 350 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 350 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 200 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 230 грн. Замовити
Заміна термостата від 220 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 100 грн. Замовити
Заміна датчиків від 500 грн. Замовити
Заміна випарника від 380 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 430 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 100 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 580 грн. Замовити
Заміна фільтра від 130 грн. Замовити
Заміна дисплея від 410 грн. Замовити
Заміна таймера від 220 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 450 грн. Замовити
Заміна петель від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 350 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 380 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 200 грн. Замовити

Ремонт холодильників Liebherr на дому в Житомирі

Холодильники і морозильні камери поширені по всій Україні. У Житомирі практично в кожному будинку можна зустріти кілька одиниць холодильного обладнання. Саме тому даний вид техніки ламається так часто. Найчастіше виходить з ладу хіба що пральні машини. Наша компанія "НА ДОМУ" працює в Житомирі вже багато років і за цей час набула безліч навичок по ремонту побутової техніки, в тому числі і від компанії Liebherr.

Типові поломки техніки "Лібхер"

Холодильники від компанії Liebherr - це дуже складна побутова техніка. Компанія відома своїми розробками саме в сфері холодильного обладнання. Сучасний холодильник "Лібхер" може працювати від 5 до 20 років в залежності від умов експлуатації. До найбільш частих поломок холодильників і морозильників можна віднести: несправності компресора, обледенів вентилятор, розгерметизацію, знос гумового ущільнювача, поломку термостата і інші неполадки.

Виїзд на будинок до користувача

Наша компанія вигідно відрізняється від інших в місті завдяки можливості виїжджати на будинок до клієнта. Раніше користувачам доводилося привозити свої пральні машини в сервісний центр для проведення діагностики. Зараз же майстер може приїхати додому до замовника для проведення діагностики та ремонту, при цьому ціна послуги не змінюється.

Ми можемо приїхати додому до користувача за 1-2 години (терміновий виїзд) або ж домовитися про час, коли проведення діагностики буде максимально зручно самому користувачеві. Для вибір часу вам буде потрібно зателефонувати або залишити заявку на зворотний дзвінок. Ми зателефонуємо з вами і вирішимо всі питання щодо виїзду, типу пральній машині, вартості ремонту, діагностики та наявності запчастин для певної марки. Якщо ви проживаєте за містом - то необхідно зателефонувати і поговорити з менеджером для уточнення можливості виїзду. Наші майстри по ремонту холодильників і морозильних камер виїжджають в Житомир чи Житомирську область, але для точної відповіді необхідні координати місця і бажаний час виїзду.

Виїзд на будинок і ремонт холодильника "Лібхер" буде виконаний на вищому рівні, так як ми впевнені у високій майстерності наших фахівців. Перед тим, як наймати майстра, ми перевіряємо його стаж і рекомендації від інших роботодавців. Викликаючи фахівця у нас ви можете бути впевнені, що на будинок приїде справжній професіонал своєї справи.

Ремонт холодильників LiebherrПоломка холодильника LiebherrНеполадки в холодильнику Liebherr